Blažíček Jindřich, (1903 - 1979), český operní pěvec ND, zarámovaná fotografie 16 x 22 cm v paspartě z kanceláře ředitele bývalého hudebního vydavatelství Ultraphon (později Gramofonové závody či Supraphon) Františka Valentiniho z třicátých až čtyřicátých let minulého století s věnováním a vlastnoručním podpisem.