AE Medaile 1932 - 100 let narození Miroslava Tyrše. Portrét v sokolské čapce zleva, opis / Sokol v letu, nápis. Sign., Bronz 42 mm, pův. etue Tyršovy hra 1932 (etue drobná poškození)