#2049

Československo - letecké dekorace

#2049

Orders and Decorations
7 limitů
1118 zobrazení
13 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
9. 4. 2019 18:00
18. eAukce
18. eAukce

STAV
I-

Odznak Palubní radiotelegrafista, po roce 1947, číslo 65, stříbro, značeno "FP" (F. Provazník), puncováno a značeno "800", Krubl.11/8, Sehnal-Palička str.48 obr.80