#7239

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
#7239

Rakousko - Uhersko

Orders and Decorations
4 limity
774 zobrazení
4 600 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 500 Kč
5. 12. 2018 18:00
17. eAukce
17. eAukce

STAV
I-II

Vojenský služební odznak pro důstojníky, kříž II. třídy za 40/35 let služby, vydání 1890 - 1918, bronz zlacený, smalty, neznačeno, Marko.370a