#7231

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
#7231

Rakousko - Uhersko

Orders and Decorations
6 limitů
765 zobrazení
2 800 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
5. 12. 2018 18:00
17. eAukce
17. eAukce

STAV
I-II

Záslužný kříž, zlatý na vojenské stuze, bronz zlacený, smalty, značeno WILH. KUNZ WIEN X., značeno "*", orig. etue značená nečitelně, Marko.139d, etue nep. poškozená