datum aukce 23. 05. 2018 18:00
7
281
prodáno za: 900 CZK
vyvolávací cena: 400 CZK

7790. Rakousko - Uhersko

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, VII. vydání 1866 -1914, František Josef I., stříbro, signováno LEISEK, nepuncováno, Marko.227a

Stav II

9****2 900 CZK 23. 05. 2018 22:16:20
9****3 850 CZK 23. 05. 2018 22:16:17
7****0 800 CZK 23. 05. 2018 22:16:11