datum aukce 23. 05. 2018 18:00
8
330
prodáno za: 1 900 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

7781. Rakousko - Uhersko

Záslužný kříž, stříbrný na vojenské stuze, stříbro, smalty, značeno WILHELM KUNZ WIEN X a "WK", puncováno, Marko.141b

Stav I

2****2 1 900 CZK 23. 05. 2018 22:14:20