datum aukce 23. 05. 2018 18:00
19
741
prodáno za: 2 000 CZK
vyvolávací cena: 300 CZK

7780. Rakousko - Uhersko

Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací a meči, stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno "VM" (Vincenc Mayer), puncováno, Marko.136

Stav III

5****4 2 000 CZK 23. 05. 2018 22:14:13
5****7 1 900 CZK 23. 05. 2018 22:14:13
2****2 1 800 CZK 23. 05. 2018 22:14:09
5****7 1 700 CZK 23. 05. 2018 22:14:09
2****2 1 600 CZK 23. 05. 2018 22:14:05