Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#5092
10
Československo, 1918 - 1939
#5092
10
Československo, 1918 - 1939
Gold Coins - Czechoslovakia
4 limity
766 zobrazení
7 500 Kč
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
21. 5. 2018 18:00
15. eAukce
Aukční katalog
STAV
1/1
Dukát 1923 (raženo 61239 ks), v rámečku se závěsem, na závěsu puncováno a značeno "585" (celkem 4,76 g)
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript