vyvolávací cena:
90 CZK

Přání, Ať žije Josef - lot 3 ks, stavy dobré

60 CZK
vyvolávací cena:
60 CZK

vyvolávací cena:
100 CZK

Děti - lot 10 ks, stavy velmi dobré

vyvolávací cena:
60 CZK

Děti, dívky - lot 5 ks, stavy velmi dobré

120 CZK
vyvolávací cena:
120 CZK

Humor, žertovné - E. Schrabal - Železničáři, lot 10 ks pohlednic, stavy velmi dobré

vyvolávací cena:
120 CZK

Humor, žertovné - J.Ďoubalík - Železničáři, lot 12 ks pohlednic, stavy velmi dobré

vyvolávací cena:
170 CZK

Kroje - Chorvatské národní kroje - lot 17 ks, stavy výborné

vyvolávací cena:
150 CZK

Kroje - České a moravské kroje - lot 15 ks, stavy výborné

180 CZK
vyvolávací cena:
140 CZK

M.Fischerová-Kvěchová - lot 14 ks, Vánoce, Nový rok, přání, děti, stavy velmi dobré

80 CZK
vyvolávací cena:
60 CZK

Láska, zamilované - lot 6 ks pohlednic, stavy velmi dobré

360 CZK
vyvolávací cena:
120 CZK

Myslivecké - lot 10 ks pohlednic, stavy velmi dobré, pouze u jedné drobné poškození vzadu

vyvolávací cena:
90 CZK

Přání, Nový rok - lot 8 ks, stavy velmi dobré

vyvolávací cena:
90 CZK

Přání, Nový rok - lot 10 ks, stavy velmi dobré

vyvolávací cena:
120 CZK

Přání, Srdečná přání - lot 12 ks, stavy velmi dobré

vyvolávací cena:
140 CZK

Přání, jmeniny, narozeniny - lot 14 ks, stavy velmi dobré

100 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Sokol, slety - lot 10 ks pohlednic, stavy velmi dobré

190 CZK
vyvolávací cena:
190 CZK

Umělecké - Z cyklu Hálkovy večerní písně, lot 5 ks, litografické zlacené, stavy velmi dobré

110 CZK
vyvolávací cena:
110 CZK

Umělecké - C.V, K.V. Muttich, lot 11 ks, ženy, děti, kroje, stavy velmi dobré