vyvolávací cena:
140 CZK

Starý nákladní automobil, stav velmi dobrý

vyvolávací cena:
140 CZK

Starý vojenský automobil, lehce zašpiněná, jinak stav velmi dobrý

160 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Muž se starým bicyklem, růžky, jinak stav dobrý

220 CZK
vyvolávací cena:
190 CZK

Letadla, Albatros L 73, Deutsche Luft Hansa A.G., stav velmi dobrý

90 CZK
vyvolávací cena:
90 CZK

Letadla, Starý dvouplošník, E.Renaux, stav velmi dobrý

460 CZK
vyvolávací cena:
140 CZK

Letadla, německý letoun, 2.sv.válka, VF, 1943, stav velmi dobrý

vyvolávací cena:
120 CZK

Lodě, S.M.S. Franz Josef, 1911, stav velmi dobrý

vyvolávací cena:
100 CZK

Vzducholoďě, ponorka, lodě, 1915, stav dobrý

150 CZK
vyvolávací cena:
150 CZK

Vzducholoď Graf Zeppelin v hale, stav velmi dobrý

vyvolávací cena:
80 CZK

Vzducholoď nad Paříží, stav velmi dobrý

vyvolávací cena:
120 CZK

Kočky, Kočičky s fajfkami, barevná litografie, 1899, stav velmi dobrý

vyvolávací cena:
70 CZK

Dívka s koněm, stav dobrý

vyvolávací cena:
100 CZK

Kůň a dívka, Stengel, 1917, stav velmi dobrý

vyvolávací cena:
100 CZK

Pes, Skotský teriér, ČSR šampion, 1933, stav velmi dobrý

vyvolávací cena:
80 CZK

Jezevčík s dětmi, litografická pohlednice, stav velmi dobrý

200 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Jezevčíci, Chlapec s košíkem květin, barevná tlačená zlacená litografie, 1910, stav velmi dobrý

800 CZK
vyvolávací cena:
90 CZK

Žebrající jezevčík, barevná tlačená litografie, 1904, stav velmi dobrý

100 CZK
vyvolávací cena:
80 CZK

Dva jezevčíci, 1907, růžky, jinak stav dobrý