2 000 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací a meči, stříbro, stříbro zlacené, smalty,..

1 900 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Záslužný kříž, stříbrný na vojenské stuze, stříbro, smalty, značeno WILHELM KUNZ WIEN X a "WK",..

vyvolávací cena:
200 CZK

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, stužka s meči (na patentku)

1 000 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, bronzová medaile Fr. Josefa I. na civilní stuze, bronz..

750 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, bronzová medaile Fr. Josefa I. na vojenské stuze s meči,..

900 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, Karlova bronzová medaile na..

3 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, II. třída, stříbro, smalty, neznačeno, puncováno,..

1 600 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, stříbrná medaile s válečnou dekorací, stříbro,..

1 900 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, bronzová medaile, bronz, smalty, neznačeno,..

1 200 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, bronzová medaile s válečnou dekorací, bronz zlacený,..

900 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, VII. vydání 1866 -1914, František Josef I.,..

1 100 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, IX. vydání 1917 - 1918, Karel, stříbro,..

800 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Vojenská pamětní medaile Tyrolské výzvy z roku 1797, stříbrná medaile pro poddůstojníky a mužstvo,..

1 400 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Armádní kříž z let 1813 - 1814 (dělový), bronzový kříž, Marko.357a, nová stuha

340 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Válečná medaile 1873, bronz zlacený, číslovka 2 v datu se základnou jako vlnovka, Marko.364b,..

850 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Válečná medaile 1873, dvě různé varianty, Karlův vojenský kříž (3x)_5 ks

1 700 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Vojenský služební odznak pro důstojníky, kříž III. třídy za 25 let služby, vydání 1890 - 1918,..

1 300 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Vojenský služební odznak pro poddůstojníky a mužstvo, kříž II. třídy za 10 let služby, vydání 1913..