#1742

Různé

Různé
Různé
Různé
Různé
Různé
Různé
#1742

Různé

Book, Various
8 limitů
1302 zobrazení
7 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 500 Kč
4. 4. 2018 18:00
14. eAukce
14. eAukce

condition
použ.

Historická mincovnice rozměru 30 x 22 x 12 cm z 19. století s 6 původními sametovými platy na mince a několika vnitřními dřevěnými přihrádkami. Horní víko zdebené intarziemi dřeva, ale také poškozeno velkou prasklinou a po straně stopy po hřebících. Na spodní straně schází jedna z nožiček. Nezasíláme poštou, POUZE OSOBNÍ ODBĚR V PRAZE 3 !!!