condition | použ. |
Historická mincovnice rozměru 30 x 22 x 12 cm z 19. století s 6 původními sametovými platy na mince a několika vnitřními dřevěnými přihrádkami. Horní víko zdebené intarziemi dřeva, ale také poškozeno velkou prasklinou a po straně stopy po hřebících. Na spodní straně schází jedna z nožiček. Nezasíláme poštou, POUZE OSOBNÍ ODBĚR V PRAZE 3 !!!