#1697

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
#1697

Rakousko - Uhersko

Orders and Decorations
5 limitů
776 zobrazení
3 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
4. 4. 2018 18:00
14. eAukce
14. eAukce

condition
II

Státní cena za chov koní, vydání 1908, stříbro, značeno JAUNER, puncováno "A", Marko.436, dr. rysky