#1687

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
#1687

Rakousko - Uhersko

Orders and Decorations
1 limit
741 zobrazení
1 500 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
4. 4. 2018 18:00
14. eAukce
14. eAukce

condition
I-II

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, stříbrná medaile, stříbro, smalty, značeno (R. Souval), puncováno (Diana) , Marko.162, bez stuhy, hr.