STAV | I-II |
Medaile za statečnost, stříbrná medaile, II. třída, VII. vydání 1866 - 1914, František Josef I., stříbro, signováno TAUTENHAYN, nepuncováno; Bronzová medaile, IX. vydání, Karel I., páska za druhé udělení_2 ks
STAV | I-II |