#7505

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
#7505

Rakousko - Uhersko

Orders and Decorations
4 limity
1083 zobrazení
750 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 400 Kč
6. 12. 2017 18:00
13. eAukce
13. eAukce

STAV
I-II

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, II. třída, VII. vydání 1866 - 1914, František Josef I., stříbro, signováno TAUTENHAYN, nepuncováno; Bronzová medaile, IX. vydání, Karel I., páska za druhé udělení_2 ks