#1680

Československo

Československo
Československo
Československo
#1680

Československo

Orders and Decorations
6 limitů
1363 zobrazení
22 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
3. 10. 2017 18:00
12. eAukce
12. eAukce

STAV
I

Řád 25. února, I. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno "900", VM.28-I, 2x stužka s miniaturou, klopová miniatura, špendlík. miniatura, orig. etue