#1102

Československo, 1919 - 1939

Československo, 1919 - 1939
Československo, 1919 - 1939
Československo, 1919 - 1939
#1102

Československo, 1919 - 1939

Czechoslovakia, 1919 - 1939
6 limitů
724 zobrazení
160 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
4. 6. 2022 15:30
106. aukce
106. aukce

STAV
(3~4)

500 Koruna 1919, série 019, Hej.13a, BKK.13, pravá, velmi pěkně zachovalý exemplář byl vlivem nevhodného uložení silně poškozen v okrajích a v pravé hodnotové číslici na Av., poškození byla zdařile restaurována do té míry, že jejich původní rozsah je nyní patrný pouze proti světlu, doporučujeme osobní prohlídku, navzdory uvedeným skutečnostem může být i tato jinak obtížně dostupná státovka ozdobou sbírky RRR!