prodáno za: 20 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

25. MOLNÁR Karol (1903 - 1981)

Při operaci, olej na kartonu, 33x41 cm, sign. PD Molnár K.

Prodejce Aukční dům Korunní

*****3 20 000 CZK 03. 03. 2020 19:14:14