Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#23
10
Autor neurčen
#23
10
Autor neurčen
867 zobrazení
5 000 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
3. 3. 2020 19:00
8. eAukce
Aukční katalog
Prodejce
Aukční dům Korunní
Karlštejn,olej na plátně, 47x63 cm, monogr PD 18 Ch 66, malba zkrakelovaná
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript