#145

Josef Písecký
(1878 – 1954)

Starý dům u moře

PÍSECKÝ (Liška) Josef (1878 - 1954)
#145

Josef Písecký
(1878 – 1954)

Starý dům u moře

6 limitů
573 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
3. 3. 2020 19:00

Prodejce
Aukční dům Korunní

Starý dům u moře, olej na kartonu, 48x35 cm, sign. PD J. Písecký