Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#145
8
Josef Písecký
(1878 – 1954)
Starý dům u moře
#145
8
Josef Písecký
(1878 – 1954)
Starý dům u moře
6 limitů
573 zobrazení
11 000 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
3. 3. 2020 19:00
Josef Písecký
Prohlédnout autora
8. eAukce
Aukční katalog
Prodejce
Aukční dům Korunní
Starý dům u moře, olej na kartonu, 48x35 cm, sign. PD J. Písecký
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript