prodáno za: 19 000 CZK
vyvolávací cena: 7 000 CZK

90. MACOUN Gustav (1892 - 1934)

Zimní krajina, olej na plátně, 64x84 cm, sign. LD G. MACOUN

prodejce Aukční dům Korunní

4****3 19 000 CZK 17. 12. 2019 19:54:19
8****1 18 000 CZK 17. 12. 2019 19:54:15
4****3 18 000 CZK 17. 12. 2019 19:54:15
8****1 17 000 CZK 17. 12. 2019 19:54:11
4****3 16 000 CZK 17. 12. 2019 19:54:11
8****1 15 000 CZK 17. 12. 2019 19:54:06
4****3 14 000 CZK 17. 12. 2019 19:54:06
8****1 13 000 CZK 17. 12. 2019 19:53:51