prodáno za: 24 000 CZK
vyvolávací cena: 5 000 CZK

89. MINAŘÍK Jan Bedřich (1862 - 1937)

Prosluněný les, olej na plátně, 36x27,5 cm, sign. LD J. Minařík, ex European Arts, 21. 3. 2015, pol. 94

prodejce Aukční dům Korunní

1****1 24 000 CZK 17. 12. 2019 19:53:30