prodáno za: 19 000 CZK
vyvolávací cena: 9 000 CZK

76. Procházka Jaro

Mlýny na Čertovce v Praze, olej na lepence, 50 x 65 cm, luxusně rámováno

prodejce GalerieGoltzova tvrz

4****9 19 000 CZK 17. 12. 2019 19:44:54