prodáno za: 22 000 CZK
vyvolávací cena: 19 000 CZK

74. Schadt Karel (188-1955)

Cesta vesnicí (2S), olej na plátně, 100 x 70 cm, signováno

prodejce GalerieGoltzova tvrz

4****9 22 000 CZK 17. 12. 2019 19:43:33