prodáno za: 17 000 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

6. BUBENÍČEK Ota (1871 - 1962)

Domky u rybníka, olej na kartonu, 25x35 cm, sign. LD O Bubeníček, rímováno v uměleckém rámu, zaskleno

prodejce Aukční dům Korunní

4****3 17 000 CZK 17. 12. 2019 19:02:44
4****9 16 000 CZK 17. 12. 2019 19:02:28