prodáno za: 11 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

56. SCHADT Karel (1888 - 1955)

Zřícenina hradu Valečov, olej na plátně lepeném na slabém kartonu, 49x65 cm, sign. LD K. Schadt, PD popsáno

prodejce Aukční dům Korunní

1****1 11 000 CZK 17. 12. 2019 19:32:21
1****1 10 000 CZK 17. 12. 2019 19:32:21
1****1 9 500 CZK 17. 12. 2019 19:32:18
1****1 9 000 CZK 17. 12. 2019 19:32:18
1****1 8 500 CZK 17. 12. 2019 19:32:14
1****1 8 000 CZK 17. 12. 2019 19:32:14
1****1 7 500 CZK 17. 12. 2019 19:31:58