konec limitování 17. 12. 2019 18:00
datum aukce 17. 12. 2019 19:00
13
389
6
aktuální cena: 22 000 CZK
vyvolávací cena: 7 000 CZK

3. KAVÁN František (1866 - 1941)

Rozkvetlá louka (Jinoličky u Jičína), olej na kartonu, 38x49,5 cm, sign. PD Kaván Jinoličky, na rev. Popsáno, rámováno pod sklem

prodejce Aukční dům Korunní