prodáno za: 32 000 CZK
vyvolávací cena: 19 000 CZK

23. Kalvoda Alois

Lichnice - Čáslavská hláska, olej na dřevě, rozměry 34 x 26,5 cm, publikováno na pohlednici, rámováno

prodejce GalerieGoltzova tvrz

4****9 32 000 CZK 17. 12. 2019 19:13:32
8****6 30 000 CZK 17. 12. 2019 19:13:32
4****9 28 000 CZK 17. 12. 2019 19:13:23