prodáno za: 800 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

216. Mísa

Mísa, sklo modré, značeno nálepem, 50. léta 20. století, průměr 25,5 cm, výška 8 cm

prodejce GalerieGoltzova tvrz

8****6 800 CZK 17. 12. 2019 20:53:40
4****2 750 CZK 17. 12. 2019 20:53:37
8****6 750 CZK 17. 12. 2019 20:53:37
4****2 700 CZK 17. 12. 2019 20:53:30
8****6 650 CZK 17. 12. 2019 20:53:30
4****2 600 CZK 17. 12. 2019 20:53:22
8****6 550 CZK 17. 12. 2019 20:53:22
4****2 500 CZK 17. 12. 2019 20:53:15