konec limitování 17. 12. 2019 18:00
datum aukce 17. 12. 2019 19:00
2
228
6
aktuální cena: 4 000 CZK
vyvolávací cena: 4 000 CZK

2. ISTLER Josef (1919 - 2000)

Žlutočervená kompozice, řídký olej na kartonu, 33x28,5 cm, rámováno pod sklem

prodejce Aukční dům Korunní