konec limitování 17. 12. 2019 18:00
datum aukce 17. 12. 2019 19:00
6
249
9
aktuální cena: 24 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

18. BENEŠ Vlastimil (1919 - 1981)

Továrna, olej na sololitu, 38x45 cm, sign. LD Beness 79, na rev. autorsky popsáno

prodejce Aukční dům Korunní