konec limitování 17. 12. 2019 18:00
datum aukce 17. 12. 2019 19:00
5
123
5
aktuální cena: 3 800 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

14. FEIGL Bedřich (1884 - 1965)

Toreador s býkem, olej na plátně, 61x51 cm, sign. LD Feigl

prodejce Aukční dům Korunní