prodáno za: 36 000 CZK
vyvolávací cena: 5 000 CZK

122. PANUŠKA Jaroslav (1898 - 1962)

Chalupa pod horami, olej na kartonu, 50x66 cm, sign. PD PANUŠKA, datováno

prodejce Aukční dům Korunní

2****2 36 000 CZK 17. 12. 2019 20:11:33
1****6 36 000 CZK 17. 12. 2019 20:11:33
1****6 34 000 CZK 17. 12. 2019 20:11:28
2****2 32 000 CZK 17. 12. 2019 20:11:28
1****6 30 000 CZK 17. 12. 2019 20:11:24
9****1 28 000 CZK 17. 12. 2019 20:11:24
1****6 26 000 CZK 17. 12. 2019 20:11:17
2****2 24 000 CZK 17. 12. 2019 20:11:17
1****6 22 000 CZK 17. 12. 2019 20:11:15
9****1 20 000 CZK 17. 12. 2019 20:11:15
1****6 19 000 CZK 17. 12. 2019 20:11:15
2****2 18 000 CZK 17. 12. 2019 20:11:15
1****6 17 000 CZK 17. 12. 2019 20:11:13
2****2 16 000 CZK 17. 12. 2019 20:11:13
1****6 15 000 CZK 17. 12. 2019 20:11:11
9****1 14 000 CZK 17. 12. 2019 20:11:11
1****6 13 000 CZK 17. 12. 2019 20:11:03