konec limitování 17. 12. 2019 18:00
datum aukce 17. 12. 2019 19:00
16
218
3
aktuální cena: 16 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

12. HAVELKA Roman (1877 - 1950)

Podzim u řeky, olej na plátně, 24,5x34,5 cm, sign. PD ROM. HAVELKA

prodejce Aukční dům Korunní