konec limitování 17. 12. 2019 18:00
datum aukce 17. 12. 2019 19:00
83
2
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 1 000 CZK

11. BĚLOCVĚTOV Andrej (1923 - 1997)

Milenci, akvarel na papíru, 24x30 cm, sign. PD Bělocvětov 71

prodejce Aukční dům Korunní