konec limitování 17. 12. 2019 18:00
datum aukce 17. 12. 2019 19:00
9
227
4
aktuální cena: 7 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

10. FROLKA Antoš (1877 - 1935)

Žena při šití, olej na kartonu, 22x34 cm, sign. LD A. Frolka 910, nerámováno

prodejce Aukční dům Korunní