aktuální cena:
900 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Kalamář cestovní, délka 25 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
500 CZK

Měděné nádobky, korbel, uvnitř cínován, neznačeno, výška 15 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
500 CZK

Dózička, secese, cín, sklo, výška 4 cm, šířka 9,5 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
500 CZK

Vývrtka porcelánová, motiv: hlava dámy, délka 9 cm

aktuální cena:
900 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Bičík se stříbrnou rukovětí, puncováno, Ag 800/1000, délka 74 cm

aktuální cena:
3 800 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Opakní sklo, zlaceno, montáž stříbro, puncováno, výška 19 cm, šířka 25 cm, luxusní stav

aktuální cena:
1 100 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Secese, opakní uranové sklo, montáž cínová, šířka 27 cm, výška 17 cm

aktuální cena:
500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Ag krabička perleťová, orientální řezba - motiv, osazena stříbrem 800/1000, neznačeno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
500 CZK

Kámen (záhněda), ve tvaru hrušky, leštěno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
500 CZK

Popelník z lastury do postele, osazen obecným kovem

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
150 CZK

Vysoušeč vlasů AEG, 40. léta 20. století, chromovaný, hezký stav, nový přívod elektřiny

aktuální cena:
300 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Kareš a Stocký, pohled do zaoceánských rychlolodí, tisk na papíře, 137 x 40 cm

aktuální cena:
280 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

cca 40 ks vánočních ozdob, skleněných a vatových, některé drobně poškozené.

aktuální cena:
280 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

cca 50 ks vánočních ozdob, skleněných a vatových, některé drobně poškozené.