aktuální cena:
4 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Sada lžic v originální etui, puncováno 800/1000, váha 396 g, délka 21 cm

aktuální cena:
5 000 CZK
vyvolávací cena:
3 900 CZK

Sada rybích příborů v orginiální etui, puncováno 800/1000, váha 451 g, délka nože 21 cm, vidličky..

aktuální cena:
1 900 CZK
vyvolávací cena:
1 900 CZK

Servírovací sada, stříbro, zlaceno, gravírováno, váha 203 g, délka 28 cm

aktuální cena:
1 100 CZK
vyvolávací cena:
1 100 CZK

Souprava toaletní, v původní etui, zrcátko se rtěnkou + hřeben, stříbro, puncováno 835/100, délka..

aktuální cena:
2 000 CZK
vyvolávací cena:
1 900 CZK

Sada příborů v originální etui, stříbro, puncováno, váha vidličky 237 g, délka vidličky 19 cm

aktuální cena:
750 CZK
vyvolávací cena:
700 CZK

Slánka stříbrná, uvnitř pozlaceno, výška 6 cm, sířka 8 cm, váha 76,20 g

aktuální cena:
1 500 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Tabatěrka stříbrná, puncováno 900/1000, váha 159 g, rozměry 11 x 8 cm

aktuální cena:
750 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Dóza na šňupací tabák, střibro, uvnitř pozlaceno, 835/1000, rozměry 4x6 cm, váha 37,10 g

aktuální cena:
800 CZK
vyvolávací cena:
700 CZK

Pudřenka stříbrná, průměr 9,5 cm, váha 122 g

aktuální cena:
600 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Dóza na kaviár, stříbro, puncováno 800/1000, váha 40,28 g

aktuální cena:
38 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

Šestiosobní sada stříbrných příborů v kazetě, 70 ks, váha 3661,00 g, Ag 800/1000 puncováno

aktuální cena:
2 000 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Dámská stříbrná tabatěrka, Ag 925/1000, váha 69,05 g, ručně malovaný smalt, signováno vlevo,..

aktuální cena:
3 600 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Sada lžic v originární etui, váha 379 g, délka 21,5 cm