Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#42
Josef Krčil
(1906 – 1985)
Kutná Hora
#42
Josef Krčil
(1906 – 1985)
Kutná Hora
558 zobrazení
2 000 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
15. 10. 2019 19:00
Josef Krčil
Prohlédnout autora
6. eAukce umění a starožitností
Aukční katalog
prodejce
GalerieGoltzova tvrz
Kutná Hora, olej na plátně, 48 x 55 cm, signováno, zezadu autorské razítko
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript