#18

Richard Felgenhauer
(1895)

Vidění

Felgenhauer Richard ( 1895 - 1958)
#18

Richard Felgenhauer
(1895)

Vidění

1 limit
821 zobrazení
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
15. 10. 2019 19:00

prodejce
GalerieGoltzova tvrz

Vidění, olej na překližce, 36 x 38 cm, signováno