24 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Rybář pod Poděbradským zámkem, olej na plátně adj. na karton, 15 x 28 cm, signováno

2 500 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Koupání, olej na plátně, adj na karton, 17 x 23,5 cm, signováno, řezbovaný rám,

20 000 CZK
vyvolávací cena:
13 000 CZK

Čáslav za červánků, olej na dřevě, 14 x 10 cm, signováno, vzadu pozůstalostní razítko

vyvolávací cena:
6 000 CZK

U lesa (49H), olej na kartonu, 50 x 35cm, signováno

vyvolávací cena:
800 CZK

Podhradí, Stolac, akvarel, 10,5 x 16 cm, datováno 9/8, 93, zezadu přípis V Praze dne 10. 6. 1891,..

18 000 CZK
vyvolávací cena:
13 000 CZK

Zima, olej na plátně, 80 x 100 cm, signováno,

1 400 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

U Týna, olej na plátně, 75 x 95 cm, signováno, místy nažloutlé flíčky

1 600 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Kachny na potoce, olej na desce, 35 x 46 cm, rámováno,

vyvolávací cena:
6 000 CZK

Zima za šera (97H), olej na kartonu, 59,5 x 40,5cm signováno

2 400 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Panorama Kutné Hory, olej na plátně, 22 x 75 cm, signováno, zezadu autorské razítko

34 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Zátiší s pomeranči, olej na desce, 32 x 40 cm, signováno,

280 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Chlapec, pastel na papíře, zezadu věnování, 56 x 41 cm

vyvolávací cena:
200 CZK

Muž v kroji, (Josef Adanjak), 43 x 28 cm, výřez, akvarel,

vyvolávací cena:
500 CZK

Krajina, olej na kartonu, 24 x 32 cm, signováno

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Jarní krajina (13H), olej na plátně, 43 x 36 cm, signováno,

vyvolávací cena:
200 CZK

Za vsí, akvarel, 24,5 x 31 cm

1 800 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Romantická krajina, olej na lepence, 35 x 50 cm, signováno

13 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

Vidění, olej na překližce, 36 x 38 cm, signováno