#9

Miniatura dámy v modrých šatech

#9

3 limity
731 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
11. 6. 2019 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

Miniatura, kombinovaná technika, 6,5x5,5 cm, sign. vpravo Heins Freistler 1841, krásný řezaný a zalcený rámeček (nep. Poškozený, část. setřené zlacení)