500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Jaro v Kutné Hoře, olej na plátně, 62,5x48 cm, sign. PD F. Šťastný, na rev. Popsáno

vyvolávací cena:
500 CZK

Zasněžené hory, olej na kartonu, 25x34,5 cm, sign. PD Trinkmoc

vyvolávací cena:
500 CZK

Pohled na Trosky, olej na kartonu, 24x35 cm, sign PDTrinkmoc

6 500 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Švec, olej na kartonu, 51x35,5 cm, sign. LD R. Kremlička

4 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Antický motiv, olej na dřevěné desce, 28x49 cm

1 300 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Tání nad Slavničem, olej na kartonu, 25x35 cm, sign. PD špatně čitelně, na Rv. autorský štítek s..

550 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Slunečnice, litografie, 23x18 cm, sign, PD v desce Šm 54, dole věnování MUDR. Adislavu Čermákovi..

1 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Pohled na Humpolec se zříceninou Orlík, olej na kartonu, 55x66 cm, sign. LD A. Trnka

2 800 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Miniatura, kombinovaná technika, 6,5x5,5 cm, sign. vpravo Heins Freistler 1841, krásný řezaný a..

vyvolávací cena:
6 500 CZK

Dívka na lehátku, černobílá fotografie, 10,5x17,5 cm, autenticky poškozeno

vyvolávací cena:
4 500 CZK

Žena s kočárkem, černobílá fotografie, 14,5x15 cm, autenticky poškozeno

vyvolávací cena:
5 500 CZK

Utíkající děti, černobílá fotografie, 13,2x11 cm, autenticky poškozeno

19 000 CZK
vyvolávací cena:
11 000 CZK

Matka se třemi dětmi, návrh na dekorativní vitráž, akvarel na papíře a kartonu, 44x26 cm, sign. PD..

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Dívka v barevných šatech s kyticí, malba na hedvábí, 29,5x24,5 cm, sign. LD Subkégel

vyvolávací cena:
95 000 CZK

Meč dvojruční, kolem roku 1600, čepel dvousečná, na rikasu dva krátké záchytné háky, rukojeť..

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Moždíř 16. - 17.stol., železný, zápalný kanálek v dolní části, jeden záchytný čep odstraněn, 19,5cm

vyvolávací cena:
19 000 CZK

Trombon křesadlový,první čtvrtina 19.stol.,průměr ústí hlavně 48 mm, celková délka 86,5 cm

vyvolávací cena:
30 000 CZK

Kuše, přelom 16.a 17.stol., železné lučiště, provazová tetiva, spodní železná opěrka, délka 74cm..