#5

František Škrabánek
(1901 – 1974)

Štrbské pleso

Škrabánek František, (1901 - 1974), Štrbské pleso
#5

František Škrabánek
(1901 – 1974)

Štrbské pleso

618 zobrazení
26. 3. 2019 19:00

prodejce
Galerie Goltzova tvrz

olej na kartonu, 50 x 65,5 cm, signováno