Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#10
Nowak Willy, (1886 - 1977), U snídaně
#10
776 zobrazení
135 000 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
26. 3. 2019 19:00
4. eAukce umění a starožitností
Aukční katalog
prodejce
Galerie Goltzova tvrz
olej na plátně, 60 x 75 cm, signováno, luxusní rám
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript