#74

Josef Svoboda
(1901 – 1945)

U pobřeží

Svoboda Josef, (1901 - 1945)
Svoboda Josef, (1901 - 1945)
Svoboda Josef, (1901 - 1945)
Svoboda Josef, (1901 - 1945)
#74

Josef Svoboda
(1901 – 1945)

U pobřeží

520 zobrazení
11. 12. 2018 19:00

prodejce
Galerie Goltzova tvrz

U pobřeží, olej na plátně, 89 x 89 cm, luxusně rámováno,