#7

Novák Vláďa (1898 - ?)

Novák Vláďa (1898 - ?)
Novák Vláďa (1898 - ?)
Novák Vláďa (1898 - ?)
Novák Vláďa (1898 - ?)
Novák Vláďa (1898 - ?)
#7

Novák Vláďa (1898 - ?)

1 limit
650 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
11. 12. 2018 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

Potok u lesa, olej na plátně, 66x96 cm, sign. PD V. NOVÁK, 20. - 30. léta 20. století