Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#7
3
Novák Vláďa (1898 - ?)
#7
3
Novák Vláďa (1898 - ?)
1 limit
650 zobrazení
1 100 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
11. 12. 2018 19:00
3. eAukce umění a starožitností
Aukční katalog
prodejce
Aukční dům Korunní
Potok u lesa, olej na plátně, 66x96 cm, sign. PD V. NOVÁK, 20. - 30. léta 20. století
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript