Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#1
Světlana Lisicina
První sněženky
#1
Světlana Lisicina
První sněženky
614 zobrazení
3 000 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
11. 12. 2018 19:00
Světlana Lisicina
Prohlédnout autora
3. eAukce umění a starožitností
Aukční katalog
prodejce
Aukční dům Korunní
První sněženky, olej na kartonu, 25x31 cm, nesign., vzadu podpis a autorský název s datací 2009
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript