#1

Světlana Lisicina

První sněženky

Lisicina Svetlana
Lisicina Svetlana
Lisicina Svetlana
Lisicina Svetlana
Lisicina Svetlana
Lisicina Svetlana
#1

Světlana Lisicina

První sněženky

614 zobrazení
11. 12. 2018 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

První sněženky, olej na kartonu, 25x31 cm, nesign., vzadu podpis a autorský název s datací 2009