prodáno za: 14 000 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

72. Bubeníček Ota (1871 - 1962)

Pohled do kraje, olej na kartonu, 25x36 cm, sign. PD O. Bubeníček, rámováno pod sklem v uměleckém zlatostříbrném rámu

prodejce Aukční dům Korunní

1****6 14 000 CZK 16. 10. 2018 19:23:58
8****8 13 000 CZK 16. 10. 2018 19:23:58
1****6 12 000 CZK 16. 10. 2018 19:23:46